AUDI Mechanik Szczecin

W Wyrwa Mechanik Szczecin AUDI robimy przeglądy oraz dbamy o praktycznie wszystkie modele aut marki AUDI. Bez wątpienia możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut klasy premium i nie tylko. Przy tym gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz szybkiego przeglądu, wymiany opon, wymiany płynów, nie wahaj się i zadzwoń umówić wizytę: tel. (+48) 91 45 32 478. Nasi pracownicy w rzetelny sposób doradzą oraz zatroszczą się o Twój samochód. 

Serce twojego AUDI

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego jak ważną funkcję w aucie spełnia silnik. Niejednokrotnie moc silnika jest najważniejszym faktorem, dla którego decydujemy się na daną markę. AUDI od lat szczyci się niepodważalną mocą i technologią stojącą za ich jednostkami napędowymi. Bądźmy jednak szczerzy, tak skomplikowana i narażona na duże przeciążenia jednostka, potrzebuje regularnych przeglądów. Monitorowanie zużycia czy poziomu oleju zapewni silnikowi długie życie, a nam oszczędzi zbędnych kłopotów. Sprawny silnik jest również kluczem do mniejszego spalania, co skutkuje oszczędnościami na paliwie. 

Wymień filtr paliwa

Zadbaj o swój samochód i monitoruj zużycie filtra paliwa. W Wyrwa Mechanik AUDI Szczecin, radzimy naszym klientom, by filtr paliwa wymieniać każdego roku. Zazwyczaj warto to zrobić przy wymianie oleju, każdorazowo po przejechaniu 10 – 20 tysięcy kilometrów. Zapytaj naszych specjalistów o stan uszczelki korka spustowego. Tak prosty i szybki zabieg zapobiegnie przedostawaniu się do silinika wszelkiej maści zanieczyszczeń z powietrza. Dzięki temu będziesz mógł dłużej cieszyć się bezstresową jazdą. 

Audi A3 FL - galeria redakcyjna

Zapytaj profesjonalisty

Pracownicy Wyrwa AUDI Mechanik Szczecin z pewnością poinformują cię o stanie silnika w twoim samochodzie. Doradzą również czym należy się zająć. Serwisujemy wszystkie modele AUDI. Wśród nich:

  • AUDI A1
  • A3
  • A4
  • A5
  • A6
  • AUDI E-TRON
  • AUDI seria Q.

Jeśli więc potrzebujesz porady lub przeglądu, nie zwlekaj i zadzwoń już dziś.