KONTROLA UKŁADU HAMULCOWEGO

PRECYZYJNA KONTROLA UKŁADU HAMULCOWEGO W SZCZECINIE

Prawidłowe funkcjonowanie układu hamulcowego to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Musi on być sprawny, a wszelkie jego elementy muszą funkcjonować prawidłowo. W Auto Serwisie Wyrwa przeprowadzamy kontrolę całego układu hamulcowego, sprawdzając przy okazji cały stan techniczny pojazdu, dokonując m.in przeglądy okresowe.

Często wysyłane przez nasze samochody sygnały są bagatelizowane. Kierowcy nie traktują ich poważnie, tym samym narażają bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, pasażerów oraz innych kierowców na drodze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiadając szeroki wachlarz usług, a także bogatą ofertę produktów zajmiemy się między innymi diagnostyką układu hamulcowego samochodu każdej marki dokładnie kontrolując:

  •  Szczęki
  •  Bębny
  •  Tarcze
  •  Piasta kół
  •  Zaciski
  •  Przewody układu hamulcowego
  •  Płyn hamulcowy

Do głównych objawów, które powinny zaniepokoić każdego kierowcę należą piszczenia, zgrzyty w momencie zwalniania i hamowania auta, wpadanie pedału hamulca głębiej niż zazwyczaj, kiedy samochód przestaje hamować lub hamulec ręczy przestaje skutecznie działać. Ostrzegawcze może być zapalenie się jednej z kontrolek układu hamulcowego, która będzie oznaczać wymianę klocków, tarcz, konieczność uzupełnienia płynu lub nieszczelność całego układu.

NAPRAWA UKŁADÓW HAMULCOWYCH SZCZECIN – AUTO SERWIS WYRWA

Dla naszego zespołu specjalistów nie ma rzeczy nie do wykonania. Do wszystkich powierzonych nam zadań i zleceń podchodzimy z dokładnością i z dużym zaangażowaniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania skuteczności hamulców i wymiana zużytych elementów. Bez profesjonalnego sprzętu diagnostycznego często sami nie jesteśmy w stanie skontrolować i naprawić poszczególnych podzespołów. Nasi fachowcy służą doradztwem i pomocą.

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie zaprasza na diagnostykę silnika i kontrolę pojazdu, jego układów, podzespołów, przegląd okresowy, techniczny, wymianę i przechowywanie opon itp. Wszelkie interwencje związane z układem hamulcowym powinny odbywać się pod okiem wykwalifikowanych mechaników, dlatego też nie zwlekaj dłużej i zostaw swój samochód w naszym warsztacie samochodowym. Ochrona Twojego samochodu i troska o Twoje bezpieczeństwo to nasze priorytety! Zapraszamy!