SPRZEDAŻ OPON

OPONY W SZCZECINIE – WYSOKA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Wyrwa Auto Serwis świadczy profesjonalne usługi z zakresu naprawy samochodów różnych marek. Ponadto na liście naszych usług jest sprzedaż i wymiana opon w Szczecinie. Należy pamiętać, że prawidłowo dopasowane opony, w dużej mierze wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego warto zdać się na pomoc profesjonalistów.

W asortymencie posiadamy bardzo szeroki wybór opon do pojazdów różnego typu i przeznaczenia:

  •  Opony do samochodów osobowych
  •  Opony do samochodów dostawczych
  •  Opony do samochodów terenowych
  •  Opony do samochodów ciężarowych
  •  Opony do wózków widłowych
  •  Opony do maszyn rolniczych
  •  Opony przemysłowe
  •  Opony do motocykli

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem największych światowych i krajowych firm oponiarskich. Nasi wykwalifikowani pracownicy z ochotą podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielając rad i fachowych informacji, pomogą Państwu dobrać odpowiednie opony, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy opony takich firm jak: Continental, Barum, Semperit, Sportiva, Uniroyal, Bridgestone, Firestone, Dayton, Goodyear, Fulda, Dunlop, Dębica, Sava, Falken, Yokohama, Hankook, Kumho.

W OFERCIE SERWISU WYRWA – OPONY SZCZECIN LETNIE I ZIMOWE

Opona samochodowa, w związku z tym, że ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią, musi być dopasowana do warunków panujących na drodze, dlatego tak istotna jest sezonowa zmiana opon. Opony zimowe od letnich różnią się nie tylko innym kształtem bieżnika, ale przede wszystkim mieszanką gum, które różnie zachowują się przy niskich i wysokich temperaturach. Warto postawić na jakość i wybrać opony renomowanych producentów, wszak chodzi tutaj o bezpieczeństwo. 

Nasza firma działa na szczecińskim rynku od 1990 i przez ten czas zdobyła cenne doświadczenie, dzięki czemu może pomóc Klientom w doborze opon, które w maksymalnym stopniu spełnią ich oczekiwania. Przykładamy dużą wagę do sposobu przechowywania opon, które mamy na stanie. Jeśli dbacie o swój pojazd, a tym samym bezpieczeństwo na drodze, wybierzcie nasz serwis. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne podejście, doradztwo i pompowanie kół gazem. Działamy w możliwie najkrótszym czasie, użytkując sprzęt i części najwyższej jakości. Zapraszamy, do zobaczenia!