BMW Serwis Szczecin

Każdy kierowca wie jak ważne są regularne przeglądy samochodu. Standardowo powinny odbywać się one przynajmniej raz w roku. Jeśli intensywnie eksploatujemy auto, serwis zalecany jest co 10 – 20 tysięcy przejechanych przez nas kilometrów. Jak znaleźć rzetelnego mechanika? W tym przypadku warto kierować się doświadczeniem. Dlatego Wyrwa Serwis BMW Szczecin to zespół doświadczonych fachowców, do którego klienci wracają od lat.

Niezawodne zawieszenie

Doświadczony serwisant szczególną uwagę zwraca na zużycie zawieszenia. Samochody produkowane pod szyldem BMW charakteryzują się dużymi osiągami, jak również technologicznym zaawansowaniem. W nowszych modelach zastosowano zawieszenie pneumatyczne, w obrębie jednej lub obu osi. Polega ono na zastąpieniu większości sprężynujących elementów metalowych, poduszkami powietrznymi. Dzięki temu zawieszenie inteligentnie dostosowuje się do nawierzchni, amortyzując niepotrzebne wstrząsy. Model BMW E39 Touring korzysta z zawieszenia pneumatycznego jednej osi, tzw. Nivo. 

Bez awarii 

By w pełni wykorzystać potencjał zawieszenia pneumatycznego i ograniczyć jego usterki, zalecany jest regularny serwis. Nieprzyjemne sytuacje mogą czekać właściciela zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, kiedy wilgotność powietrza zwiększa się. Cząsteczki wody przedostające się do układu pneumatycznego, mogą w znaczący sposób zaburzyć jego działanie. Dlatego warto zgłosić się do doświadczonego mechanika w Wyrwa Serwis Szczecin BMW.

 Bez ograniczeń

Dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego mechanika, mamy dobrą wiadomość.  W Wyrwa Mercedes Serwis Szczecin znajdziesz, kompetentnych doradców, profesjonalizm i doświadczenie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i współpracy z licznymi klientami, znamy się na samochodach. Zajmujemy się serwisem i naprawą aut premium i nie tylko. Zadzwoń jeśli potrzebujesz zrobić przegląd, albo czeka cię większa naprawa: tel. (+48) 91 45 32 159. Wyrwa Serwis BMW Szczecin robimy przeglądy wszystkich modeli samochodów marki BMW.