Naprawa hamulców

UKŁAD HAMULCOWY W SZCZECINIE POD NASZĄ KONTROLĄ

Hamulce to jeden z najważniejszych układów bezpieczeństwa w pojeździe, bo nawet drobna usterka może wywołać tragiczne w skutkach konsekwencje. Dlatego bezwzględnie powinno się sprawdzać stan układu hamulcowego, aby w porę znaleźć ewentualne nieprawidłowości. Jak to mówią lepiej „dmuchać na zimne” i zawczasu poddać samochód stosownym badaniom. Wszelkie usterki wykryjemy i naprawimy. Od właściwego montażu klocków hamulcowych, szczęk, tarczy hamulcowych zależy Państwa życie i zdrowie, dlatego zwracamy na nie szczególną uwagę przy ich montażu.

Używamy specjalistycznych kluczy do wkręcania tłoków w zaciskach, sprawdzamy stan zacisków hamulcowych i za każdym razem dokonujemy ich konserwacji. Sprawdzamy stan płynu hamulcowego, a w razie konieczności zalecamy jego wymianę.

Wykonujemy wszelkie usługi związane z naprawą hamulców samochodowych, m.in:

  •  Kontrola oraz wymiana elementów ciernych w układach hamulcowych
  •  Pełna wymiana tarcz hamulcowych, klocków, bębnów, szczęk, linek, cylinderków, zacisków hamulcowych
  •  Kontrola oraz całkowita wymiana płynu hamulcowego
  •  Naprawa układów ABS, ESP
  •  Odpowietrzanie układów hamulcowych

Jeśli nie chcesz ryzykować zdrowia i życia swojego, bliskich oraz osób postronnych zgłoś się do nas.

NAPRAWA HAMULCÓW SZCZECIN – SKUTECZNIE I W DOBREJ CENIE!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a nasi pracownicy doskonale znają się na swojej pracy. Wciąż podnosimy kwalifikacje, aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów. Jesteśmy skuteczni, działamy terminowo i uczciwie. Na wyposażeniu warsztatu znajduje się profesjonalny sprzęt renomowanych firm, dzięki któremu jesteśmy w stanie uporać się zleconym zadaniem. Wykonujemy szczegółowe przeglądy okresowe.Naprawa układu hamulcowego w Szczecinie musi być traktowana poważnie, dlatego najlepiej korzystać z usług fachowców. Z naszego warsztatu wyjechało wielu zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za elastyczne i profesjonalne podejście. Wykonujemy naprawy zawieszenia samochodów różnych marek, więc Ty też możesz skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!