WULKANIZACJA OPON

WULKANIZACJA OPON W SZCZECINIE – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie wulkanizacji opon, udzielając naszym Klientom fachowych porad. Wszelkie kwestie związane z wulkanizacją załatwiamy w miarę szybko. Konkretnie ustalamy terminy i miejsce wymiany opon lub naprawy. Szeroki wybór opon i felg znajduje się na terenie naszego warsztatu samochodowego Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie. Solidnie, a także z ogromnym zaangażowaniem i pasją zajmujemy się konserwacją oraz wyważeniem kół. Na życzenie Klientów zabieramy opony i je przechowujemy przez ustalony okres czasu. W naszej firmie wszystko jest do uzgodnienia.

Sprzęt w Auto Serwisie Wyrwa należy do jednego z najnowocześniejszych w woj. zachodniopomorskim, dlatego też wszelkie naprawy silników dokonane przez naszych wykwalifikowanych w swojej specjalizacji mechaników przebiegają szybko, sprawnie i skutecznie.

Niezależnie od tego co w danym momencie jest potrzebne czy serwisowanie samochodu czy opon jesteśmy przekonani, że powierzając nam swoje auto dokonacie Państwo właściwego wyboru. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, dlatego też indywidualnie, starannie i solidnie podchodzimy do każdego zlecenia:

 •  Badając najdrobniejsze elementy
 •  Przyglądając się szczegółowo awarii
 •  Starając się możliwie w jak najszybszy sposób rozwiązać problem
 •  Testując i sprawdzając naprawione czy wymienione części

SZEROKI WYBÓR OPON LETNICH I ZIMOWYCH

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie oferuje szeroki i zróżnicowany wybór opon zimowych i letnich bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo posiadamy ogromny wybór felg i alufelg od znanych producentów z gwarancją bezpiecznego użytkowania. Nasza kompetentna i profesjonalna obsługa doradzi i pomorze w wyborze opon do danego modelu samochodu, gdyż odpowiednie dopasowane części zagwarantują bezpieczeństwo, komfort i właściwy styl jazdy.

Długoletnie doświadczenie w branży i owocna współpraca z czołowymi i renomowanymi producentami ogumienia pozwala nam na oferowanie opon niezawodnych i trwałych o dobrej jakości w rozsądnych cenach.

WULKANIZACJA OPON SZCZECIN – AUTO SERWIS WYRWA OFERUJE:

 •  Naprawę opon
 •  Wymianę opon
 •  Wyważanie kół
 •  Pompowanie kół
 •  Szeroki wybór felg i alufelg
 •  Sezonowe przechowywanie opon
 •  Profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie motoryzacji

Nasz zespół fachowców, który wciąż poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje, a także ofertę o produkty i usługi serdecznie zaprasza do naszego serwisu w Szczecinie. Gwarantujemy niezawodność i najlepszą jakość usług, a także asortymentu od najlepszych producentów. Produkty dostępne w naszym Auto Serwisie posiadają certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Skontaktuj się z nami!