SERWIS OPON

KOMPLEKSOWY I PRZYJAZNY SERWIS OPON W SZCZECINIE

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu opon osobowych i ciężarowych oraz prac w zakresie mechaniki samochodowej. Wykwalifikowani pracownicy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu zapewniają szybką, sprawną i dobrze wykonaną usługę. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych jak i różnego rodzaju firm.

Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt, który obsługiwany jest przez doświadczony zespół mechaników – ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, stawiając potrzeby i bezpieczeństwo Klienta na pierwszym miejscu. W naszym serwisie opon z pewnością zadbamy o:

Każda usługa wykonywana w naszym serwisie opon jest po kilka razy sprawdzana, aby jak najskuteczniej zminimalizować ryzyko popełnienia błędu i zwielokrotnić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. Podczas wykonywania zleceń realizujemy dodatkową kontrolę najważniejszych elementów auta.

PROFESJONALNA DBAŁOŚĆ O CZĘŚCI SAMOCHODOWE I OPONY SZCZECIN

Auto Serwis Wyrwa to rozbudowany warsztat samochodowy na terenie, którego wykonuje się liczne usługi związane z:

  •  Hamulcami – kontrola i wymiana elementów ciernych, tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego, naprawa układów ABS, ESP)
  •  Amortyzatorami – odpowiedni dobór amortyzatorów i ich właściwa instalacja
  •  Klimatyzacją – regularne przeglądy (odgrzybianie, czyszczenie, wykrywanie nieszczelności, naprawa całego układu klimatyzacji)
  •  Olejem silnikowym – wykonujemy pełną diagnostykę i wymianę oleju, zapewniamy pomoc w wyborze oleju, wymiana filtra)
  •  Układem wydechowym – kompletny przegląd i naprawy dzięki, którym zostanie zredukowana emisja ciepła i zmniejszy ilość spalin
  •  Geometrią kół i zawieszeniem – regulacja luzów, pomiar geometrii i fachowa jej regulacja

Prowadzimy usługi serwisem mobilnym u Klienta na miejscu. Cechuje nas dyspozycyjność, otwartość, szybkość wykonywania zleceń, a także skuteczność. Zapraszamy do serwisu opon Auto Wyrwa w Szczecinie.