Zawieszenie i hamulce

PRZEGLĄD ZAWIESZENIA I HAMULCÓW W SZCZECINIE – AUTO SERWIS WYRWA

Zawieszenie inaczej podwozie jest to układ w samochodzie, który powinien zapewnić prawidłową przyczepność kół z podłożem, a także zagwarantować właściwy komfort jazdy kierowcy i jego pasażerom. Duży wpływ na niego ma eksploatacja auta szczególnie takiego, który jeździ często po drogach niskiej jakości. Podwozie wtedy jest szczególnie narażone np na różnego rodzaju wyboje, dziury. Przez to zużywają się szybciej poszczególne elementy zawieszenia, które mają decydujący wpływ na jazdę.

W trosce o bezpieczeństwo zaleca się kontrolowanie całego zawieszenia w naszym Auto Serwisie Wyrwa w Szczecinie, który specjalizuje się w różnego rodzaju:

Jeśli tylko w Twoim samochodzie pojawią się jakieś niepokojące objawy takie jak: odgłosy tłuczenia w kołach albo ściąganie auta na boki należy jak najszybciej skontaktować się z naszym zespołem specjalistycznych mechaników. Ogromnym problemem może być także dłuższa droga hamowania pojazdu, a także częste wpadanie samochodu w poślizg. Te oznaki mogą już sygnalizować i alarmować o awariach związanych z zawieszeniem i układem hamowania.

PROFESJONALNA NAPRAWA ELEMENTÓW ZAWIESZENIA SZCZECIN

Jeśli więc zależy Ci na bezpieczeństwie Twoim i Twoich najbliższych zapraszamy do naszego serwisu na szczegółowy przegląd zawieszenia. W przypadku wykrycia nieprawidłowości jesteśmy gotowi do natychmiastowego usunięcia przyczyn i usterek dokonując wszelkich niezbędnych napraw i wymiany zużytych elementów. Nasi fachowcy ocenią i dokonają kontroli poprzez:

  •  Komputerową diagnostykę amortyzatorów
  •  Diagnostykę układu hamulcowego
  •  Precyzyjną diagnostykę układu zawieszenia
  •  Wymianę poszczególnych elementów zawieszenia

Posiadamy profesjonalne urządzenia, które pozwolą na dokładną diagnostykę całego samochodu. Szeroka oferta produktów i usług oraz atrakcyjne ceny części zamiennych to tylko nieliczne atuty naszego warsztatu samochodowego.

W razie potrzeby wymiany łożysk, amortyzatorów, drążków, sprężyn, resorów, wahaczy i innych elementów dotyczących zawieszenia oraz całego układu hamulcowego m.in. wymiana tarcz, klocków, zacisków hamulcowych, płynu hamulcowego i przewodów hamulcowych zapraszamy do naszego specjalistycznego Auto Serwisu, który w swojej branży posiada ogromne doświadczenie.

Oferujemy nie tylko części zamienna ale także akcesoria motoryzacyjne różnych produktów od najlepszych dystrybutorów i producentów znanych marek. Służymy pomocą i fachowym doradztwem w wyborze części i ich odpowiedników. Więcej szczegółów otrzymasz kontaktując się z nami! Zapraszamy!