WYWAŻENIE KÓŁ

SPECJALISTYCZNE WYWAŻANIE KÓŁ W SZCZECINIE

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie działa nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas zdążyliśmy pozyskać zaufanie wielu Klientów, którzy korzystają z naszych usług do dziś. W bogatej ofercie i wielu usługach naszego serwisu można znaleźć m.in. wymianę ogumienia, wulkanizację, przechowywanie, napełnianie opon gazem, a także wyważanie kół.

Stan techniczny układu jezdnego ogromnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz zużycie poszczególnych jego elementów. Dlatego tak istotne jest wyważanie kół. Nasi profesjonaliści przy użyciu specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu wyważą koła w samochodach każdej marki. Koła są ważnym elementem auta i mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Składają się z felg i opon. Jeśli te dwa elementy źle współgrają ze sobą i nie są właściwie spasowane, prowadzi to do szybszego zużycia całego zawieszenia. Podczas jazdy występują drgania, które wyczuwalne są także na kierownicy. Niewyważone koła powodują nierównomierne zużycie bieżnika, w wyniku czego opona posiada miejsca bardziej wytarte od innych.

SKUTECZNA KONTROLA OPON TWOJEGO AUTA – WYWAŻANIE KÓŁ SZCZECIN

Dzięki wyważarce w naszym warsztacie koła Twojego samochodu będą idealnie wyważone. Przy sezonowej wymianie opon, a także przy ich naprawie powinno się wyrównoważyć koła. Nasi fachowcy odpowiednio zadbają o komfort Twojej jazdy. Wystarczy, że przybędziesz do nas i powierzysz nam swoje auto, a my skontrolujemy, sprawdzimy i zajmiemy się potrzebnymi elementami z naciskiem na Twoje bezpieczeństwo. Sygnały, które wskazują na konieczność odpowiedniego wyważenia kół:

  •  Wibracje na kierownicy
  •  Po wymianie opon
  •  Mniejsza przyczepność do nawierzchni
  •  Po naprawie opony
  •  Nierównomierne ślady i szybkie zużycie opon, amortyzatorów
  •  Niższy komfort jazdy
  •  Zła kierowalność i hamowanie
  •  Słyszalny specyficzny szum podczas jazdy

Jeśli czujesz się niepewnie podczas jazdy odczuwając wibracje na kierownicy i siedzeniu skontaktuj się z nami! Specjalistyczne wyważanie kół w naszym Auto Serwisie Wyrwa odbywa się skutecznie i szybko. Pamiętaj o tym, że nieprawidłowe ich wyważenie może mieć wiele negatywnych skutków i konsekwencji.

Zapraszamy!