NAPRAWA ZAWIESZENIA

NAPRAWA ZAWIESZENIA SZCZECIN – AUTO SERWIS WYRWA

Zawieszenie to układ w samochodzie, który odpowiada za poprawne prowadzenie kół pojazdu, a także za cały komfort jazdy i podróżowania. Ma na celu tłumić drgania, które przenoszone są z nawierzchni, a także odpowiedzialne jest za bezpieczeństwo, zapewniając odpowiednią przyczepność kół do drogi. Bardzo istotne jest sprawdzanie i kontrolowanie stanu zawieszenia, gdyż w razie wykrycia jakichkolwiek uszkodzeń potrzebna jest jak najszybsza reakcja i wymiana wadliwego elementu.

Jeśli myślisz, że masz problem z układem kierowniczym i zawieszeniem? Serdecznie zapraszamy do Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie na kontrolę, przegląd okresowy i diagnostykę Twojego samochodu.  Poza ściąganiem na zupełnie inną stronę i podskakiwaniem, oznakami problemu z układem kierowniczym i zawieszeniem mogą być również nierównomierne zużycie opon i kiepskie prowadzenie się pojazdu, a także przechylanie się samochodu.

WYMIANA CZĘŚCI I ELEMENTÓW PODWOZIA W SZCZECINIE

Jeśli zauważasz w Twoim samochodzie którykolwiek z tych problemów, lub jeśli masz pytania na temat geometrii kół, układu kierowniczego i zawieszenia, koniecznie wstąp do naszego serwisu Auto Serwis Wyrwa. Tutaj możesz liczyć na naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy sprawią, że Twoja jazda będzie równie bezpieczna jak i przyjemna.

Dobór odpowiednich sprężyn (kolumn MC PERSONA), naprawy zawieszeń samochodowych, wymiany wahaczy, tulei (SILIENTBLOCK) drążków kierowniczych, układów kierowniczych, naprawa i regeneracja tylnej belki Peugeot i Citroen to tylko nieliczne elementy wykonywane w naszym profesjonalnym warsztacie. Pomożemy Ci także dokonać wyboru odpowiednich rodzajów amortyzatorów i uporamy się za Ciebie z ich instalacją.

USŁUGI AUTO SERWISU WYRWA WZGLĘDEM ZAWIESZENIA

Ostrożna jazda samochodem na pewno wydłuża żywotność zawieszenia, gdyż jazda po nierównej powierzchni zdecydowanie je skraca. Po wymianie elementów zawieszenia trzeba sprawdzać geometrię i zbieżność kół tak, aby zapewnić bezpieczeństwo w prowadzeniu pojazdem. Do głównych zadań naszego serwisu należy:

  •  Sprawdzenie a także ewentualna wymiana amortyzatorów
  •  Sprawdzenie a także ewentualna wymiana poduszek
  •  Sprawdzenie a także ewentualna wymiana sprężyn
  •  Sprawdzenie a także ewentualna wymiana wahacza, łożysk
  •  Zamontowanie poszczególnych elementów
  •  Kontrola i sprawdzenie zbieżności kół

Ciągła praca amortyzatorów w trakcie jazdy powoduje ich naturalne zużycie, a im bardziej uszkodzone i zużyte są amortyzatory tym jest większe prawdopodobieństwo wypadku, a także zwiększa się ryzyko uszkodzenia części współpracujących z nimi takich jak: przeguby napędowe, przeguby zawieszenia. Przy niesprawnych amortyzatorach zmniejsza się żywotność opon.

Nasi rzetelni i profesjonalni mechanicy zadbają o bezpieczeństwo Twojego samochodu, a także o lepszy komfort podczas jazdy. Jeśli jest coś co zaczyna Cię niepokoić, a związane jest z podwoziem Twojego auta skontaktuj się z naszym serwisem Wyrwa w Szczecinie. Im szybsza Twoja reakcja na niesprawne zawieszenie, tym także niższe koszty naprawy i bezpieczniejsza jazda! Zapraszamy!