AKUMULATORY

AKUMULATORY SZCZECIN – MARKA SZNAJDER W AUTO SERWISIE WYRWA

Produkowane są w SZNAJDER BATTERIEN, która produkuje akumulatory rozruchowe od 1925 roku. Bogate doświadczenie łączy się z najwyższą jakością i najnowocześniejszą technologią produkcji. Akumulatory marki SZNAJDER charakteryzują się specjalnymi zaletami wykonania dla szerokiego wachlarza zastosowań i nowoczesnym wyglądem. Znane są w kraju i za granicą ze względu na swą bezkonkurencyjną jakość. Wszelkie nowe rozwiązania stosowane są tylko po dokładnym i praktycznym sprawdzeniu, że są rzeczywistym ulepszeniem produkcji.

Od początku 2002 roku firma zalicza się do grupy światowych producentów akumulatorów rozruchowych produkujących kratkę ołowiową metodą cięto-ciągnioną przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii (expanded metal). Wysokie kwalifikacje personelu pomogły uzyskać firmie certyfikaty: ISO 9001, ISO/ TS 16949, IS0 14001 Połączenie powyższych elementów czyni akumulatory produkowane w Piastowie niezawodnymi i spełniającymi oczekiwania najwybredniejszych Klientów.

SZNAJDER jest nie tylko przodującą marką krajową, ale reprezentuje również rezultat polskiej myśli technicznej i polskiego kapitału. Wszystkie akumulatory nadają się do recyklingu zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami ochrony środowiska.

IDEALNE AKUMULATORY W SZCZECINIE – NIEZAWODNE ZIMĄ!

Zima jest niewdzięcznym czasem dla Kierowców i ich samochodów. Oszronione szyby, zamarznięte zamki, trudności z poruszaniem się po drogach, a przede wszystkim problemy związane z odpaleniem auta to częste niedogodności napotykane o tej mroźnej porze roku.

Ze względu na niskie temperatury znacznie częściej korzystamy w samochodzie z urządzeń elektrycznych jak np. ogrzewana tylna szyba czy podgrzewane siedzenia. Powoduje to wzmożoną eksploatację akumulatora, zwłaszcza w mieście przy krótkich odcinkach. W ofercie Auto Test Wyrwa do dyspozycji m.in. takie akumulatory Sznajder: Energy / Energy Plus, Silver, Ultra, Plus,, Expedition Plus AGM i wiele innych.

Akumulator odpowiada za całą elektrykę w samochodzie, zaczynając od silnika, a na światłach zewnętrznych kończąc. Podczas działania silnika, alternator nieustannie ładuje akumulator, w ten sposób uzupełniając zużywaną energię. Trwałość Twojego akumulatora zależy od wielu czynników, między innymi:

  •  Nieprawidłowo działający alternator lub stabilizator napięcia powodujące przeładowanie
  •  Zużyty silnik
  •  Zimno – spowalnia reakcję chemiczną generującą elektryczność w akumulatorze
  •  Gorąco – może spowodować wysoką temperaturę pod maską i doprowadzić do awarii akumulatora
  •  Ciągłe ładowanie
  •  Wysoka temperatura pod maską
  •  Uruchamianie elektrycznych części samochodu bez uruchamiania silnika

Akumulator powinien być sprawdzany. Regularne testy są najlepszym sposobem na uniknięcie problemów z elektryką. Korzystając z usług naszego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie wychodzimy naprzeciw naszym Klientom przedstawiając szeroką ofertę akumulatorów od najlepszych producentów.

Przodującą marką jest firma Sznajder, którą serdecznie polecamy. Akumulatory są profesjonalne i niezawodne. Ze względu na swoją bardzo wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią spokojne użytkowanie aut naszych Klientów przez całą zimę. Jeśli akumulator w Twoim pojeździe wymaga wymiany, nasi serwisanci dostarczą i założą odpowiednio dopasowany do potrzeb. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów samochodowych i część do samochodów dostawczych i osobowych w Szczecinie. Poza tym zajmujemy się sprzedażą i wulkanizacją opon. Dokonujemy także regularnych i szczegółowych przeglądów okresowych, a także zajmujemy się profesjonalną naprawą silników oraz innych podstawowych elementów w samochodzie.

Zapraszamy!