AUDI Serwis Szczecin

W Wyrwa Serwis Szczecin AUDI świadczymy usługi dla praktycznie wszystkich modeli aut AUDI. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu aut klasy premium i nie tylko, gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy w rzetelny sposób doradzą oraz zatroszczą się o Twój samochód. Jeśli jesteś właścicielem AUDI, potrzebujesz szybkiego i niezawodnego serwisu, wymiany opon lub większej naprawy, Wyrwa AUDISerwis Szczecin jest miejscem, którego szukasz. Dlatego zadzwoń i umów się na wizytę już teraz tel. (+48) 91 45 32 478.

Jak dbać o silnik w AUDI?

Silnik auta jest jak jego serce, jeśli o niego zadbamy, nie tylko będzie służył nam długie lata, zapewni bezpieczną jazdę, lecz również pozwoli nam zaoszczędzić sporą sumę. Dzięki swoim parametrom technicznym, dobrej jakości wyposażeniu i wykończeniu, samochody AUDI zyskały w Polsce liczne grono fanów. Mocna jednostka napędowa, często bywa najważniejszym powodem, dla którego decydujemy się na zakup AUDI.  Dlatego należy zadbać o serwis silnika. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Wymiana oleju

Taką rzeczą z pewnością jest monitorowanie poziomu oleju. Regularna wymiana oleju, zapewni nie tylko długoletnią sprawność silnika, ale również uchroni nas przed większymi usterkami. Zaniedbanie tej czynności lub używanie nieodpowiedniego oleju, może zakończyć się np. awarią rozrządu. Jeśli szukasz profesjonalnego zakładu, który zadba o stan silnika, w Serwis AUDI Szczecin znajdziesz profesjonalną pomoc. Sprawdzimy i zatroszczymy się o stan techniczny twojego silnika. 

Wyrwa AUDI Serwis Szczecin

Popularne modele

W AUDI Serwis Szczecin zajmujemy się wszystkimi modelami marki AUDI, wśród nich:

  • AUDI A1
  • A3
  • A4
  • A5
  • A6
  • AUDI E-TRON
  • AUDI seria Q.

Jak również wiele innych, dlatego jeśli potrzebujesz szybkiego przeglądu, wymiany płynów czy ogumienia, zapraszamy do Wyrwa Serwis AUDI Szczecin.